No items are available.
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































