Flyer Feature
New Features Every Week
Filters

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cream Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $1.83/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Tonic Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Alphonso Mango Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lychee Flavoured Sparkling Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
$6.49
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Peach and Ginger Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Low Stock
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Lemonade Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Low Stock
$6.49
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Watermelon Lemon Sparkling Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Zero Sugar Ginger Ale 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Out of Stock

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Orange Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Cool Blue Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Lemon Lime Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Fruit Punch Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Fruit Punch Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Frost Glacer Cherry Sports Dink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Frost Glacier Freeze Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Frost Arctic Blitz Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Zero, Berry
6x591.0 ml, $0.23/100ml
Low Stock

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Zero, Orange
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Zero Iceberg
6x591.0 ml, $0.23/100ml
Low Stock

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
G Zero Grape Sports Drink
6x591.0 ml, $0.23/100ml

sale: $6.50 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Zero Sugar Glacier Cherry Electrolye Beverage
6x591.0 ml, $0.23/100ml
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Fruit Punch Glacier Cherry Sport Drink
6x591.0 ml, $0.25/100ml
Out of Stock
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Glacier Freeze - Glacier Cherry Sport Drink
6x591.0 ml, $0.25/100ml
Out of Stock

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
Spicy Style Cheddar & Jalapeno Flavour Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Coconut Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
Spicy Style Korean BBQ Cheddar & Jalapeno Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Creamy Cheddar Cheese Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Broccoli & Cheddar Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Mushroom Flavour
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Mexican Style Rice
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Vegetable Medley Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Fried Rice Side Dish
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Jambalaya Style Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Butter & Garlic Rice
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Roasted Garlic
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
Rice and Pulses Smokey Flavour Red Beans and Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
Rice and Pulses Southwest Style Brown Rice & Black Beans
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Roasted Chicken Flavour
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Jasmine Coconut Rice
240 g, $1.58/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS CONVERTED Long Grain Parboiled White Rice
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Fine Herbs
250 g, $1.52/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Tomato & Herb Rice
250 g, $1.52/100g























































