Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Rubicon
Mango Dragon Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Rubicon
Mango Passion Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Brar's
Malai Paneer 20% M.F.
375 g, $1.60/100g

sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
Suraj
3.25% M.F. Dahi Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Plus tax
Kurkure
Masala Munch flavoured Snack
115 g, $1.30/100g

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Plus tax
Kurkure
Chilli Chatka flavour Snack
115 g, $1.30/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Parmalat
Dahi 3% Plain Yogurt
750 g, $0.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g
Low Stock
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml





















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































