Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.19, formerly: $4.49
SAVE $0.30
Plus tax
Halls
Mentho-Lyptus Honey Lemon Cough Drops, Sore Throat Relief, 30 Lozenges
30 ea, $0.14/1ea

sale: $4.19, formerly: $4.49
SAVE $0.30
Plus tax
Halls
Cherry Flavour Cough Drops, Throat Lozenges, Sore Throat Relief, 30 Lozenges
30 ea, $0.14/1ea
sale: $13.50, formerly:
Limit 4, after limit $14.49
Plus tax
Benylin
Sore Throat & Cough Syrup Extra Strength
250 ml, $5.80/100ml

sale: $4.19, formerly: $4.49
SAVE $0.30
Plus tax
Halls
Vitamin C Assorted Citrus Cough Drops, help maintain immune function
30 ea, $0.14/1ea

sale: $4.19, formerly: $4.49
SAVE $0.30
Plus tax
Halls
Throat Lozenges, Sore Throat Relief Mentho-Lyptus Extra Strong 30 Count Bag
30 ea, $0.14/1ea

sale: $4.19, formerly: $4.49
SAVE $0.30
Plus tax
Halls
Mentho-Lyptus No Sugar Added Assorted Mint Cough Drops, 25 Lozenges
25 ea, $0.17/1ea

sale: $4.19, formerly: $4.49
SAVE $0.30
Plus tax
Halls
Mentho-Lyptus No Sugar Added Black Cherry Cough Drops, 25 Piece Pack
25 ea, $0.17/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































