Cookware
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$28.00
Plus tax
President's Choice
Pro Performance Tri-Ply Stainless Steel Skillet - 10 in
1 ea, $28.00/1ea
Low Stock
$35.00
Plus tax
President's Choice
Pro Performance Tri-Ply Stainless Steel Skillet - 12 in
1 ea, $35.00/1ea
Low Stock
$32.00
Plus tax
President's Choice
CeraWare Ceramic Non-Stick Cast Aluminum Skillet - 11 in
1 ea, $32.00/1ea
Low Stock
$40.00
Plus tax
President's Choice
CeraWare Ceramic Non-Stick Cast Aluminum sauté Pan - 4 qt
1 ea, $40.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
$45.00
Plus tax
President's Choice
Pro Performance Tri-Ply Stainless Steel Saute Pan - 5 qt
1 ea, $45.00/1ea
Out of Stock
$32.00
Plus tax
President's Choice
Pro Performance Tri-Ply Stainless Steel Saucepan - 2 qt
1 ea, $32.00/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml



































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































