Box Wipes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$2.99
Plus tax
President's Choice
Fresh Scent Baby Wipes 100 Pack
100 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
$16.99
Plus tax
Huggies
Baby Wipes, Natural Care Sensitive, UNSCENTED, 6 Flip Lid Packs, 288 Wipes
288 ea, $0.06/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
$3.00
Plus tax
President's Choice
99% Water Baby Wipes 64 Wipes
64 ea, $0.05/1ea
PC Optimum Offer
$4.99
Plus tax
Pampers
Baby Wipes Sensitive 56 Wipes, 1X
56 ea, $0.09/1ea
PC Optimum Offer
$4.99
Plus tax
Huggies
Simply Clean Unscented Baby Wipes,1 Flip-Top Pack (64 Wipes Total)
64 ea, $0.08/1ea
PC Optimum Offer
$2.99
Plus tax
President's Choice
Unscented Baby Wipes
100 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml










---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































