Refills
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$20.00
Plus tax
President's Choice
Fresh Scent Baby Wipes Club Size 1200 Pack
1200 ea, $0.02/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $21.00, formerly:
Limit 4, after limit $24.59
Plus tax
Huggies
Simply Clean Unscented Baby Wipes, 11 Flip-Top Packs (704 Wipes Total)
704 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$29.99
Plus tax
Pampers
Baby Wipes Sensitive 1008 Wipes, 12X
1008 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$23.99
Plus tax
Pampers
Aqua Pure Baby Wipes 336 Count 6X
336 ea, $0.07/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$9.99
Plus tax
Pampers
Baby Wipes Sensitive 168 Wipes, 2X
168 ea, $0.06/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Pampers
Baby Clean Wipes Fragrance Free 3X Pop-Top Packs 216 Count
216 ea, $0.06/1ea
PC Optimum Offer
$23.99
Plus tax
Pampers
Baby Wipes Sensitive 504 Wipes, 6X
504 ea, $0.05/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$11.99
Plus tax
Huggies
Baby Wipes, Natural Care Sensitive, UNSCENTED, 3 Flip Top Packs, 168 Wipes
168 ea, $0.07/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$33.49
Plus tax
Huggies
Baby Wipes, Natural Care Sensitive, UNSCENTED, 6 Refill Packs, 1,008 Wipes
1 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
$20.00
Plus tax
President's Choice
Club Pack Unscented Baby Wipes
1200 ea, $0.02/1ea
PC Optimum Offer
$7.99
Plus tax
President's Choice
Fresh Scent Baby Wipes 300 Pack
300 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
$33.49
Plus tax
Huggies
Natural Care Sensitive Baby Wipes, Unscented, 15 Flip-Top Packs (960 Wipes Total)
960 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$7.99
Plus tax
President's Choice
Unscented Baby Wipes
300 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g














---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































