Entrees
Cut down on prep time and get to mealtime with our assortment of tasty, ready-to-cook entrees.
Filters
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.00
Prepared in Canada
Olivieri
Fresh Classic Potato Skillet Gnocchi
300 g, $2.33/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.00
Prepared in Canada
Olivieri
Basil Pesto and Italian Mozzarella Skillet Gnocchi
280 g, $2.50/100g

sale: $9.00, formerly: $13.00
SAVE $4.00
Prepared in Canada
Olivieri
Chicken Prosciutto Cannelloni
540 g, $1.67/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.00
Prepared in Canada
Olivieri
Tomato Mozzarella Skillet Gnocchi
280 g, $2.50/100g

sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Prepared in Canada
Olivieri
Pasta Sauce, Creamy Rose‚
600 ml, $1.50/100ml

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $7.00
Prepared in Canada
Olivieri
Classic Alfredo Sauce
300 ml, $2.33/100ml
---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)
---market---fresh-meals/2-apps-snacks.png)
---market---fresh-meals/3-entrees.png)
---market---fresh-meals/4-sides.png)
---market---fresh-meals/5-pizza.png)
---market---fresh-meals/6-sandwich-soup.png)
---market---fresh-meals/7-sushi.png)
---market---fresh-meals/8-salads.png)
---market---fresh-meals/9-alt-cold-salads.png)
---market---fresh-meals/10-cut-fruit.png)
---market---fresh-meals/11-desserts.png)
---market---fresh-meals/12_drinks.png)











