Flyer Feature
New Features Every Week
Filters
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Purex
Oxi plus Odour 4 in 1 Concentrated Liquid Laundry Detergent, 43 Loads
1.75 l, $0.40/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Purex
Rocky Mountain Breeze 4 in 1 Concentrated Liquid Laundry Detergent, 58 Loads
1.94 l, $0.36/100ml
Low Stock
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Spring Waterfall, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
350 g, $2.00/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes Flatpack - Spring Waterfall
84 ea, $0.08/1ea
Low Stock
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes Flatpack - Citrus
84 ea, $0.08/1ea
Low Stock
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes - Brand New Day™ Mango and Hibiscus
75 ea, $0.09/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes - Spring Waterfall
75 ea, $0.09/1ea
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Brand New Day Disinfecting Spray Mango
350 g, $2.00/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Multi-Purpose Cleaner - Trigger With Bleach
950 ml, $0.74/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant All-Purpose Cleaner Lemon
950 ml, $0.74/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner Trigger - Brand New Day™ Lavender & Cotton Blossom
950 ml, $0.74/100ml
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant All-Purpose Cleaner Apple Blossoms
950 ml, $0.74/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.99
SAVE $2.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Crisp Linen, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
539 g, $1.30/100g
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Plus tax
Lysol
Bathroom cleaning- Toilet Bowl Cleaner, Power
2x710.0 ml, $0.49/100ml
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $9.99
SAVE $2.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray, Spring Waterfall, Disinfect and Eliminate Odours on Hard Surfaces & Fabrics
539 g, $1.30/100g
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Plus tax
Lysol
Toilet Bowl Cleaner - Twin Pack Bleach
2x710.0 ml, $0.49/100ml
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $10.49
SAVE $3.49
Plus tax
Lysol
Disinfecting Wipes - Dual Action Brand New Day™
75 ea, $0.09/1ea
sale: $7.00, formerly: $8.49
SAVE $1.49
Plus tax
Lysol
Disinfectant Toilet Bowl Cleaner Mango & Hibiscus Scent Value 2 Pack
2x710.0 ml, $0.49/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.99
SAVE $2.99
Plus tax
Lysol
Disinfectant Spray - Fabric Sanitizer Lavender Fields
425 g, $1.65/100g
sale: $7.00, formerly: $10.99
SAVE $3.99
Plus tax
Lysol
Laundry Disinfectant - Crisp Linen
1.2 l, $0.58/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Plus tax
Pine Sol
Multi-Surface Cleaner, Lavender Clean
1.41 l, $0.35/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Plus tax
Pine Sol
Multi-Surface Cleaner, Lemon Fresh, Splash-less Formula
1.41 l, $0.35/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Plus tax
Pine Sol
Multi-Surface Cleaner, Spring Blossom
1.41 l, $0.35/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Plus tax
Clorox
Scented Bleach, Lavender and Jasmine
2400 ml, $0.21/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Fantastik
All Purpose Disinfectant Cleaner
650 ml, $0.69/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Windex
Original Glass and Window Cleaner Trigger
765 ml, $0.59/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Mega Shower Foamer, Rainshower Scent
567 g, $0.79/100g
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Bathroom Grime Fighter Disinfectant Cleaner Aerosol, Rainshower Scent
623 g, $0.72/100g
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Windex
Original Glass and Window Cleaner Refill
950 ml, $0.47/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Bathroom Cleaner with Bleach
950 ml, $0.47/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Bathroom Grime Fighter Disinfectant Cleaner Trigger, Citrus Scent
950 ml, $0.47/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Mega Shower Foamer Disinfectant Bathroom Cleaner Trigger, Rainshower Scent
946 ml, $0.48/100ml
sale: $4.50, formerly: $6.49
SAVE $1.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Fresh Brush Toilet Cleaning System, Flushable Refills, Citrus Scent
1 ea, $4.50/1ea
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Fresh Gel Toilet Cleaning Stamp, Rainshower Scent
1 ea, $4.50/1ea
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Extra Power Toilet Bowl Cleaner, Citrus Scent
710 ml, $0.63/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Extra Power Toilet Bowl Cleaner, Rainshower Scent
710 ml, $0.63/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Windex
Multisurface Cleaner with Vinegar Trigger
765 ml, $0.59/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
FREE Bathroom Cleaner Aerosol
623 g, $0.72/100g
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
SC Johnson
Disinfectant Cleaner Trigger, Citrus Scent
946 ml, $0.48/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Easy Peasy Multi-Purpose Foam Cleaner
946 ml, $0.48/100ml
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Easy Peasy Multi-Purpose Foam Cleaner
385 g, $4.50/1ea
sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Plus tax
Scrubbing Bubbles
Fresh Brush Toilet Cleaning System Starter Kit
1 ea, $4.50/1ea
sale: $10.00, formerly: $12.99
SAVE $2.99
Plus tax
Swiffer
WetJet Hardwood Floor Cleaner, Spray Mop Pad Refill, Multi Surface, 12 Count
12 ea, $0.83/1ea
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Swiffer
Dusters Heavy Duty Duster Refills, Unstopables, 6 Count
6 ea, $1.67/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Swiffer
Sweeper Heavy Duty Dry Multi-Surface Cloth Refills for Floor Sweeping and Cleaning, Unstopables Fresh Scent, 20 count
20 ea, $0.50/1ea























































