Moredays coming soon!
In the meantime, find other great deals.

Shop our everyday offers
Weekly Flyer Features
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $9.00, formerly: $17.00
SAVE $8.00
Prepared in CanadaFlamingo
Buffalo Chicken Wings
550 g, $1.64/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Prepared in CanadaMade Good
Chocolate Chip Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Pulp Free Orange Juice
2.5 l, $0.26/100ml
sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Prepared in QuebecOikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Butter Chicken
350 g, $1.00/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.75/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaMagnum
Double Caramel Ice Cream Bar Belgian Chocolate
3x90.0 ml, $1.85/100ml
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Plus tax
Subscribe & EarnTide
Liquid Detergent, Original 25 lds
1 l, $0.50/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea
sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sweet Kale Salad Kit
340 g, $1.62/100g
Out of Stock
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Prepared in QuebecBurnbrae Farms
Naturegg NestlaidOmega 3 Large Size 12 Eggs
12 ea, $0.50/1ea

sale: $6.00, formerly: $8.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaCarnation
Rich And Creamy Hot Chocolate
450 g, $1.33/100g

sale: $8.00, formerly: $10.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaNutella
Hazelnut Spread with Cocoa for Breakfast
725 g, $1.10/100g
sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in QuebecDare
Veggie Crisps Sea Salt
100 g, $2.50/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Lindt
EXCELLENCE 70% Cacao Dark Chocolate Bar
100 g, $5.99/100g
sale: $0.90, formerly: $1.10
SAVE $0.20
Plus tax
Subscribe & EarnPurina
Fancy Feast Pate Wet Cat Food Tender Liver & Chicken Feast
85 g, $1.06/100g

sale: $9.00, formerly: $17.00
SAVE $8.00
Prepared in CanadaFlamingo
Flamingo BBQ Chicken Wing
550 g, $1.64/100g
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Pacific White Shrimp Cooked Peeled
400 g, $2.00/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Prepared in CanadaMade Good
Mornings Chocolate Chip Soft Baked Oat Bars 5pk
150 g, $2.00/100g
200 PC Optimum Points

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

























































