Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Marble Cheddar
400 g, $1.63/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Lactose Free Pizza Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Lactose Free Triple Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Naturally Lactose-Free Swiss Cheese
300 g, $2.17/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.49
President's Choice
Lactose-Free Plain Cream Cheese
250 g, $1.80/100g

sale: $4.25, formerly: $6.99
SAVE $2.74
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese
250 g, $1.70/100g

sale: $6.50, formerly: $6.99
SAVE $0.49
President's Choice
Lactose Free Old White Cheddar Cheese
400 g, $1.63/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Tre Stelle
Tre Stelle Creamy Cheese Spread, Lactose Free
200 g, $2.50/100g

sale: $4.25, formerly: $6.99
SAVE $2.74
Philadelphia
Original Lactose Free Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g














---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































