Flavoured Milk
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$7.49
Eco fees apply
Milk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
6x200.0 ml, $0.62/100ml
Low Stock

sale: $1.50, formerly: $2.79
SAVE $1.29
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
Chocolate Protein Shake
325 ml, $0.46/100ml
$2.79
Plus tax, eco fees apply
Neilson
Caramilk Chocolate Milkshake
310 ml, $0.90/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.55
SAVE $0.55
Natrel
Natrel Plus 1% Lactose Free Vanilla Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml

$2.99
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.63/100ml

sale: $1.50, formerly: $2.79
SAVE $1.29
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
Vanilla Milk Protein Shake
325 ml, $0.46/100ml

$2.99
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
1% Strawberry Partly Skimmed Milk
473 ml, $0.63/100ml
$2.79
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
310 ml, $0.90/100ml
$2.79
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
1% Strawberry Partly Skimmed Milk
310 ml, $0.90/100ml

$2.79
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
1% M.F. Cinnamon Bun Limited Edition Partly Skimmed Milk
310 ml, $0.90/100ml
sale: $8.00, formerly: $8.55
SAVE $0.55
Natrel
2% Lactose Free Chocolate Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml
sale: $1.50, formerly: $3.29
SAVE $1.79
Plus tax, eco fees apply
Nestlé
Coffee Crisp Milkshake
473 ml, $0.32/100ml
sale: $1.50, formerly: $3.29
SAVE $1.79
Plus tax, eco fees apply
Nestlé
Nesquik Milkshake
473 ml, $0.32/100ml
sale: $1.50, formerly: $3.29
SAVE $1.79
Plus tax, eco fees apply
Nestlé
Nesquik Milkshake, Vanilla
473 ml, $0.32/100ml
sale: $1.50, formerly: $3.29
SAVE $1.79
Plus tax, eco fees apply
Nestlé
Rolo Milkshake
473 ml, $0.32/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml







































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































