Regular Milk
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.00, formerly: $8.55
SAVE $0.55
Prepared in Quebec
Natrel
2% Lactose Free Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml

sale: $8.00, formerly: $8.95
SAVE $0.95
Prepared in Canada
Natrel
Natrel Plus 3.25% Lactose Free Enriched Milk
2 l, $0.40/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml






















---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































