Almond Milk
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Unsweetened Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Dark Chocolate, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Almond Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Almond Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Pistachio Barista Edition
946 ml, $0.74/100ml
Out of Stock
sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Eco fees apply
Califia Farms
Califia Unsweetened Almond Beverage
1.4 l, $0.54/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Milked Hazelnuts Hazelnut Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml
Low Stock
sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Eco fees apply
Califia Farms
Califia Unsweetened Almond Vanilla Beverage
1.4 l, $0.54/100ml
sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Plus tax, eco fees apply
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Peach One
355 ml, $0.65/100ml

sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Plus tax, eco fees apply
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Lime One
355 ml, $0.65/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Caramel Brûlé
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Cinnamon Churro
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock
$1.64
Plus tax, eco fees apply
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Blackberry One
355 ml, $0.46/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g














































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































