Oat and Other Plant Based Milk
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Original, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Vanilla Unsweetened, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Silk
Oat Milk Alternative, Vanilla, Dairy Free
1.75 l, $0.30/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Oat Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml
sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Eco fees apply
Califia Farms
Califia Extra Creamy Oat Beverage
1.4 l, $0.54/100ml
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Oat Milk Barista Edition
964 ml, $0.74/100ml
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
YoFiit
Miylk10 Chickpea & Flaxseed Beverage Unsweetened Original
946 ml, $0.53/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
YoFiit
Chickpea Beverage Vanilla
946 ml, $0.53/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer












































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































