Kid Friendly
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Strawberry-Banana
200 ml, $1.00/100ml
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Mango
200 ml, $1.00/100ml
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Mixed Berries
200 ml, $1.00/100ml
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Banana
200 ml, $1.00/100ml
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Peach
200 ml, $1.00/100ml
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Tropical
200 ml, $1.00/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Yoplait
Tubes Yogurt Vanilla Flavour 1% M.F.
448 g, $0.89/100g

sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Yoplait
Tubes Yogurt Strawberry 1% M.F, Kids Snacks, 56 g, 8 ct
448 g, $0.89/100g
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Raspberry
200 ml, $1.00/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Yoplait
Tubes Yogurt 1% M.F. Strawberry Banana & Fruit Punch
448 g, $0.89/100g

sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Yoplait
Tubes Yogurt Mixed Berry Flavour 1% M.F.
448 g, $0.89/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
IOGO
Nanö Bubbles Mixed Berries Yogurt 1.5%100G
4x100.0 g, $0.75/100g

sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Yoplait
Tubes Yogurt Raspberry Flavour 1% M.F.
448 g, $0.89/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
IOGO
Nanö Bubbles Banana Yogurt With Mango Bubbles 1.5%
4x100.0 g, $0.75/100g

sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
IOGO
Nanö Bubbles Orange Cream Yogurt With Mango Bubbles 1.5%
4x100.0 g, $0.75/100g

sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Yoplait
1% Yogurt Tubes, Cherry, Lime and Blue Raspberry Flavour, Special Edition, Kids Snacks
448 g, $0.89/100g
sale: $1.50 MIN 4
, formerly: $1.99
Plus tax
Yoplait
YOP Drinkable Yogurt 1.5% M.F. Blueberry
200 ml, $1.00/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g


























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































