Low Fat & Sugarfree Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Yoplait
Source Protein Yogurt Strawberry 0% M.F. High Protein
650 g, $1.00/100g
sale: $6.50, formerly: $7.29
SAVE $0.79
Yoplait
Source Protein Yogurt Vanilla 0% M.F.
650 g, $1.00/100g
sale: $6.50, formerly: $9.29
SAVE $2.79
IOGO
Strawberry/ Blueberry/Peach/Vanilla Fat Free Yogurt Cups 0%
16x100.0 g, $0.41/100g
Low Stock
sale: $6.50, formerly: $9.29
SAVE $2.79
IOGO
Strawberry/Raspberry/Blueberry/Cherry Fat Free Yogurt Cups 0%
16x100.0 g, $0.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml







---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































