Multipacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.50, formerly: $9.29
SAVE $2.79
IOGO
Cherry Lemon Blackberry-Blueberry Vanilla Lactose-Free Yogurt Cups 1%
16x100.0 g, $0.41/100g
sale: $6.50, formerly: $9.29
SAVE $2.79
IOGO
Strawberry Raspberry Blueberry Vanilla Yogurt Cups 1%
16x100.0 g, $0.41/100g
sale: $6.50, formerly: $9.29
SAVE $2.79
IOGO
Strawberry Duos Banana Peach Raspberry Vanilla Yogurt Cups 1%
16x100.0 g, $0.41/100g

sale: $6.50, formerly: $9.29
SAVE $2.79
IOGO
Strawberry-Kiwi Mango Coconut-Pineapple-Banana Vanilla Lactose-Free Yogurt Cups 0%
1.6 kg, $0.41/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml













---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































