Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00, formerly: $2.25
SAVE $0.25
Plus tax
Soofee's
Gummy Candies Rings Mango Pineapple
120 g, $1.67/100g
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.69
Plus tax, eco fees apply
Barbican
Malt Drink, Apple
330 ml, $0.51/100ml
sale: $1.25 MIN 4
, formerly: $1.69
Plus tax, eco fees apply
Barbican
Malt Drink, Pomegranate
330 ml, $0.51/100ml
Out of Stock

sale: $2.00, formerly: $2.25
SAVE $0.25
Plus tax
Soofee's
Gummy Candies Bottles Cola
120 g, $1.67/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Facial Tissues, 6 Boxes, 126 Sheets Each
1 ea, $1.00/1ea

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































