Incontinence
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $17.00, formerly: $17.99
SAVE $0.99
Tena
Women Overnight Incontinence Underwear Large, 11 Count
11 ea, $1.55/1ea
sale: $17.00, formerly: $17.99
SAVE $0.99
Tena
Ultimate Incontinence Underwear, Large, 13 Count
13 ea, $1.31/1ea
sale: $17.00, formerly: $17.99
SAVE $0.99
Tena
Women Overnight Incontinence Underwear Medium, 12 Count
12 ea, $1.42/1ea
sale: $17.00, formerly: $17.99
SAVE $0.99
Tena
Ultimate Incontinence Underwear, Medium, 14 Count
14 ea, $1.21/1ea
sale: $17.00, formerly: $17.99
SAVE $0.99
Tena
Women Overnight Incontinence Underwear XLarge, 10 Count
10 ea, $1.70/1ea
sale: $17.00, formerly: $17.99
SAVE $0.99
Tena
Ultimate Incontinence Underwear, Small, 14 Count
14 ea, $1.21/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer
































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































