Personal Care & Beauty
Personal Care & Beauty
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Health & Beauty
Stock up on everyday health and beauty essentials.
sale: $5.50, formerly:
Limit 6, after limit $6.99
Plus tax
Sensodyne
Brilliant Whitening Toothpaste For Sensitive Teeth
100 ml, $6.99/100ml
sale: $15.19, formerly: $17.99
SAVE $2.80
Plus tax
Native
Natural Deodorant, Coconut and Vanilla, Aluminum Free
75 g, $20.25/100g
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Beauty Bar, Fragrance Free, Hypoallergenic Sensitive Skin
637 g, $1.49/100g
sale: $7.50, formerly: $9.99
SAVE $2.49
Plus tax
Listerine
Cool Mint Antiseptic Mouthwash
1 l, $0.75/100ml
Low Stock

$13.99
Plus tax
Prepared in CanadaAveeno
Daily Moisturizing Body Wash for Sensitive Skin
532 ml, $2.63/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $13.19, formerly: $15.99
SAVE $2.80
Plus tax
Native
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
Low Stock
Low Stock
Subscribe and earn on health & personal care faves
Subscribe and earn 10% back in PC Optimum points on every order.
Low Stock
Low Stock
Low Stock

sale: $24.00, formerly: $28.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaGenuine Health
Advanced Gut Health Probiotic Kids 5 Billion Cfu Daily Care Lemonade Chewables
30 ea, $0.80/1ea
Low Stock
sale: $44.99, formerly: $51.49
SAVE $6.50
Plus tax
Subscribe & EarnAncient Nutrition
Multi Collagen Protein Unflavoured Ancient Joint
234 g, $19.23/100g
Low Stock
Low Stock
$31.99
Plus tax
Subscribe & EarnSisu
Calcium, Magnesium & Vitamin D Liquid, Strawberry
450 ml, $7.11/100ml
Low Stock
Out of Stock
Bath, Shower & Body Care
sale: $5.00, formerly:
Limit 4, after limit $6.99
Plus tax
Softsoap
Energizing Moisturizing Body Wash
591 ml, $1.18/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Body Wash Apollo Sage & Cedarwood
473 ml, $1.27/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $5.00, formerly:
Limit 6, after limit $5.99
Plus tax
Axe
Body Wash Phoenix Crushed Mint & Rosemary
473 ml, $1.27/100ml
Low Stock
Low Stock
sale: $13.19, formerly: $15.99
SAVE $2.80
Plus tax
SponsoredNative
Natural Body Wash, Coconut and Vanilla, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
Low Stock
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Beauty Bar Soap for Nourished, Radiant Skin, Shea Butter
637 g, $1.49/100g
sale: $13.19, formerly: $15.99
SAVE $2.80
Plus tax
SponsoredNative
Natural Body Wash, Eucalyptus and Mint, Sulfate Free, Paraben Free
532 ml, $2.48/100ml
sale: $9.50, formerly: $13.99
SAVE $4.49
Plus tax
Dove
Skin Care Beauty Bar For Softer Skin Cucumber and Green Tea
637 g, $1.49/100g
sale: $8.50, formerly: $10.49
SAVE $1.99
Plus tax
Dove
Refreshing Extra Fresh Body and Face Wash
532 ml, $1.60/100ml





























































































































