Baby Wipes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$7.99
Plus tax
President's Choice
Unscented Baby Wipes
300 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
$4.99
Plus tax
Huggies
Simply Clean Unscented Baby Wipes,1 Flip-Top Pack (64 Wipes Total)
64 ea, $0.08/1ea
PC Optimum Offer
$2.99
Plus tax
President's Choice
Unscented Baby Wipes
100 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
$7.99
Plus tax
President's Choice
Fresh Scent Baby Wipes 300 Pack
300 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
$20.00
Plus tax
President's Choice
Club Pack Unscented Baby Wipes
1200 ea, $0.02/1ea
PC Optimum Offer
$2.99
Plus tax
President's Choice
Fresh Scent Baby Wipes 100 Pack
100 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
$33.49
Plus tax
Huggies
Natural Care Sensitive Baby Wipes, Unscented, 15 Flip-Top Packs (960 Wipes Total)
960 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$11.99
Plus tax
Huggies
Baby Wipes, Natural Care Sensitive, UNSCENTED, 3 Flip Top Packs, 168 Wipes
168 ea, $0.07/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$3.00
Plus tax
President's Choice
99% Water Baby Wipes 64 Wipes
64 ea, $0.05/1ea
PC Optimum Offer
$33.49
Plus tax
Huggies
Baby Wipes, Natural Care Sensitive, UNSCENTED, 6 Refill Packs, 1,008 Wipes
1 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
$4.99
Plus tax
Pampers
Baby Wipes Sensitive 56 Wipes, 1X
56 ea, $0.09/1ea
PC Optimum Offer
$20.00
Plus tax
President's Choice
Fresh Scent Baby Wipes Club Size 1200 Pack
1200 ea, $0.02/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Pampers
Baby Clean Wipes Fragrance Free 3X Pop-Top Packs 216 Count
216 ea, $0.06/1ea
PC Optimum Offer
sale: $21.00, formerly:
Limit 4, after limit $24.59
Plus tax
Huggies
Simply Clean Unscented Baby Wipes, 11 Flip-Top Packs (704 Wipes Total)
704 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$16.99
Plus tax
Huggies
Baby Wipes, Natural Care Sensitive, UNSCENTED, 6 Flip Lid Packs, 288 Wipes
288 ea, $0.06/1ea
PC Optimum Offer
Out of Stock
$29.99
Plus tax
Pampers
Baby Wipes Sensitive 1008 Wipes, 12X
1008 ea, $0.03/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$23.99
Plus tax
Pampers
Baby Wipes Sensitive 504 Wipes, 6X
504 ea, $0.05/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$23.99
Plus tax
Pampers
Aqua Pure Baby Wipes 336 Count 6X
336 ea, $0.07/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
Low Stock
$9.99
Plus tax
Pampers
Baby Wipes Sensitive 168 Wipes, 2X
168 ea, $0.06/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g




























---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































