Flyer Feature
New Features Every Week
Filters
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Cola
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cola
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Eco fees apply
Brisk
Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Soft Drink
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Ginger Ale
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Caffeine Free Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Mug
Root Beer No Caffeine
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Mug
Root Beer No Caffeine
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Club Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Tonic Water
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Brisk
Lemon Iced Tea
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Eco fees apply
Brisk
Lemon Iced Tea
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.99
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Soft Drink
6x710.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Ginger Ale
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Cola
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Tonic Water
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Club Soda
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cola
6x222.0 ml, $0.41/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Mountain Dew
Zero Sugar Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
Soda Cream Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
Soda Cream Soda
355 ml, $2.53/100ml

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
Zero Sugar Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Lime Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Sugar Grapefruit Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
Zero Orange
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cream Soda Cola
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax, eco fees apply
Mug
Root Beer
6x222.0 ml, $0.41/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Montellier
Lemon Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Montellier
Carbonated Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.23/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Grapefruit Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $8.29
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Orange Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.19/100ml
PC Optimum Offer























































