Flyer Feature
New Features Every Week
Filters
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Reese's
Puffs Peanut Butter & Cocoa Flavour Cereal Bars
120 g, $3.74/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Granola Bars, Maple Brown Sugar, 42 g, 5 ct, 10 bars
210 g, $2.14/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Super Sour Gushers
138 g, $3.25/100g
$9.49
Plus tax
Nature Valley
Sweet & Salty Granola Bars, Sweet and Salty Nut, Dark Chocolate, 15 ct
525 g, $1.81/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups™ Variety Pack Jolly Rancher Green Apple and Watermelon
141 g, $2.97/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Caramel Chocolate, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.45/100g
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Fruit and Nut, 28 ct
980 g, $1.33/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
$12.99
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Double Chocolate, Kids Snacks, Value Pack, 28 ct
728 g, $1.78/100g
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars, Sweet and Salty Nut, Peanut, 28 ct
980 g, $1.33/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Apple Crisp Granola Bars 10 CT
210 g, $2.14/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Trail Mix Chewy Grain Bar Dark Chocolate Cherry
175 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Mixed Berry, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.45/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-ups Sour - Variety Pack Blue Razzberry ; Berry Punch , 10 Rolls
141 g, $2.97/100g
$12.99
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Granola Bars Oats 'n' Honey 28 CT
1176 g, $1.10/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Peanut Butter, 10 Bars
210 g, $2.14/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Granola Bars Roasted Almond 5CT
210 g, $2.14/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Oats 'N' Honey , 10 Bars
210 g, $2.14/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Chex
Mix Bars, Chocolatey Peanut Butter, 5 bars
160 g, $2.81/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Betty Crocker
Gushers Sweet Watermelon Sour Apple 6 Pouches
138 g, $3.25/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
Plus tax
Nature Valley
Soft Baked Muffin Bars Chocolate Chip
175 g, $3.42/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Sweet and Salty Pretzel Nut Granola Bars, 5 Bars
170 g, $2.64/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Peanut
175 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Roasted Mixed Nut
175 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Cashew
160 g, $2.81/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Almond
175 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Dark Chocolate Nut
175 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Granola Bars Sweet & Salty Salted Caramel Chocolate Flavour
175 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Splitz Sweet & Sour Watermelon Lemonade, Gluten Free, 6 ct
128 g, $3.27/100g

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Ginger Ale
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Schweppes
Tonic Water
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Caffeine Free Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Dr Pepper
Soda
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $8.50 MIN 2
, formerly: $8.99
Plus tax, eco fees apply
Crush
Orange Soft Drink
12x355.0 ml, $0.21/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Zero Soda
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer























































