Flyer Feature
New Features Every Week
Filters

sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Maynards
Fuzzy Peach Candy, Gummy Candy, Sharing Size
308 g, $0.97/100g

sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Maynards
Sour Patch Kids, Fun Mix Candy, Variety Pack, Resealable Bag
315 g, $0.95/100g

sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Maynards
SOUR PATCH KIDS Lemonade Flavour Gummy Candy
315 g, $0.95/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Caramelized Onion and Balsamic Vinegar Flavour Kettle Cooked Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Low Stock

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Jalapeno Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Honey Dijon Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Spicy Ketchup Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Spicy Dill Pickle Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Truffle Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Hot Honey & Lime Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Spicy All Dressed Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Rippled Kettle Cooked Sour Cream & Chive Flavour Potato Chips
200 g, $1.75/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
Sea Salt Flavour Kettle Cooked Rippled Potato Chips
200 g, $1.75/100g
Out of Stock
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Demi-Glace Classic Roast Gravy Mix
34 g, $4.41/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Roast Gravy Mix Hunter
32 g, $4.69/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Roast Gravy Mix Au Jus
26 g, $5.77/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Gravy Mix Turkey Classic Roast
30 g, $5.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Roast Gravy Mix Brown
30 g, $5.00/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Pasta Seasoning Roasted Garlic & Herbs no artificial flavours
22 g, $6.82/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Sauce Mix Hollandaise without artificial flavours
26 g, $5.77/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Sauce Mix Bechamel
47 g, $3.19/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Classic Sauce Mix chicken or fish Béarnaise
26 g, $5.77/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Pasta Sauce Mix Alfredo no artificial flavours
37 g, $4.05/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Pasta Sauce Mix Carbonara
48 g, $3.12/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Pasta Sauce Mix Parma-Rosa no artificial flavours
44 g, $3.41/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.50, formerly: $2.49
SAVE $0.99
Knorr
Recipe Pasta Sauce Mix Creamy Garlic
37 g, $4.05/100g
PC Optimum Offer























































