Flyer Feature
New Features Every Week
Filters

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
President's Choice
Pico De Gallo Mild Salsa
300 g, $1.83/100g

sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Prepared in Canada
Tre Stelle
Lactose Free Feta Cheese
200 g, $3.50/100g
Out of Stock

sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Prepared in Canada
Maynards
Sour Patch Kids Original Candy, Gummy Candy, Sharing Size
315 g, $0.95/100g

sale: $3.00, formerly: $5.00
SAVE $2.00
Plus tax
Prepared in Canada
Maynards
Swedish Berries Candy, Gummy Candy, Sharing Size
315 g, $0.95/100g























































