Flyer Feature
New Features Every Week
Filters

sale: $27.00, formerly: $30.00
SAVE $3.00
Plus tax
Vega
Protein & Greens, Chocolate Protein Powder
521 g, $5.18/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $7.49
SAVE $1.49
Plus tax
Glade
Jar Scented Candle Air Freshener, Delicate Vanilla Embrace
1 ea, $6.00/1ea

sale: $4.00, formerly: $6.29
SAVE $2.29
Pita Break
Morning Rounds, Multi Grain
450 g, $0.89/100g
sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
President's Choice
Butter Puff Pastry
450 g, $1.56/100g
Out of Stock
sale: $7.65, formerly: $8.50
SAVE $0.85
PC Organics
All-Purpose Flour, Organic
2.5 kg, $0.31/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kraft
Baker's Premium 70% Dark Chocolate Baking Bar
170 g, $4.12/100g
Out of Stock

sale: $8.50, formerly: $10.99
SAVE $2.49
High Liner
Chips & Fish English Style
550 g, $1.55/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
Country Harvest
No Sugar Added White with Whole Grains Bread
600 g, $0.72/100g

sale: $15.99, formerly: $20.99
SAVE $5.00
Mirage Margarine
Margarine
2.55 kg, $0.63/100g

sale: $9.00, formerly: $17.00
SAVE $8.00
Flamingo
Chicken Wings Mild Bbq & Crispy
550 g, $1.64/100g

sale: $9.00, formerly: $17.00
SAVE $8.00
Flamingo
Chicken Wings Spicy Bbq & Crispy
550 g, $1.64/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Mixed Berry Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Strawberry Granola Bars 5pk
5x120.0 g, $0.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Vanilla Crispy Squares 6pk
132 g, $2.27/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Chocolate Banana Soft Baked Mini Cookies 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Chocolate Chip Soft Baked Mini Cookies 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Double Chocolate Soft Baked Mini Cookies 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points
Out of Stock

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Strawberry Crispy Squares 6pk
132 g, $2.27/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Sweet Cinnamon Soft Baked Mini Cookies 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Cookies & Creme Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Made Good
Red Velvet Soft Baked Mini Cookies 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Strawberry Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Apple Cinnamon Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Chocolate Banana Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Made Good
Chocolate Chip Granola Bites 5pk
24 g, $12.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Cookie Crumble Chocolate Drizzled Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Birthday Cake Chocolate Drizzled Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Plus tax
Made Good
Vanilla Chocolate Drizzled Granola Bars 5pk
120 g, $2.50/100g
200 PC Optimum Points























































