Flyer Feature
New Features Every Week
Filters

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Fiesta Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Mozza Shredded Cheese
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Old Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Medium White Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Natural Brick Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Light Very Mild Cheddar Cheese
400 g, $1.25/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Pizza Mozzarella and Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
President's Choice
Lactose Free Nacho Shredded Cheese Blend
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Shredded Cheese Smoked Cheddar with Mozzarella
320 g, $1.56/100g

sale: $4.99, formerly: $7.49
SAVE $2.50
P'tit Québec
Lactose Free Mozzarella Shredded Cheese
300 g, $1.66/100g

sale: $4.99, formerly: $6.50
SAVE $1.51
P'tit Québec
Pizza Mozzarella Cheese Lactose Free Mozza 28 % M.F.
400 g, $1.25/100g
sale: $4.99, formerly: $9.49
SAVE $4.50
P'tit Québec
Diced Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! 21% M.F.
400 g, $1.25/100g
sale: $4.99, formerly: $8.99
SAVE $4.00
P'tit Québec
Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! Lactose Free 19 % M.F.
500 g, $1.00/100g
sale: $4.99, formerly: $8.99
SAVE $4.00
P'tit Québec
Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! 19 % M.F.
500 g, $1.00/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Asian-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Petite Pois Small Sweet Peas
750 g, $0.40/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Bangkok-Style Vegetable Blend
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Sliced Red Beets
500 g, $0.60/100g
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
President's Choice
Ready Veggie Zucchini Noodles
350 g, $0.86/100g
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Cauliflower Riced Ready Veggie
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Sweet Potato Chunks
400 g, $0.75/100g
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $4.25
SAVE $1.25
President's Choice
Riced Ready Veggie California Blend
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00, formerly: $4.25
SAVE $1.25
President's Choice
Ready Veggie Cuts Sweet Potato
350 g, $0.86/100g
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $4.25
SAVE $1.25
President's Choice
Sous-Chef Sides Miso Glazed Carrots
500 g, $0.60/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
President's Choice
Smokin’ Stampede™ Corn Ribs
500 g, $0.60/100g

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Cheemo
Perogies, Three Cheese
907 g, $0.28/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Cheemo
Perogies Potato & Cottage Cheese
907 g, $0.28/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $2.50, formerly: $3.50
SAVE $1.00
Cheemo
Perogies Potato & Onion
907 g, $0.28/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $2.50, formerly: $4.99
SAVE $2.49
CAVENDISH FARMS
Classic Straight Cut Fries
800 g, $0.31/100g

sale: $2.50, formerly: $4.99
SAVE $2.49
CAVENDISH FARMS
Classic Shoestring Cut Fries
800 g, $0.31/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Chicken Arrabbiata Flatbread
344 g, $1.02/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.02/100g
sale: $3.50, formerly: $5.00
SAVE $1.50
President's Choice
Sweet with Heat Pepperoni Flatbread
338 g, $1.04/100g























































