Flyer Feature
New Features Every Week
Filters
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Basil and Spinach Pesto Focaccia
415 g, $0.84/100g
sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
President's Choice
Garlic and Cheese Trio Focaccia
456 g, $0.77/100g

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Sprite
Lemon Lime Soda Can
24x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Ginger Ale
24x355.0 ml, $0.15/100ml

$12.99
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Diet Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer
sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Pepsi
Zero Sugar Cola
24x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer

sale: $12.99, formerly: $15.99
SAVE $3.00
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Diet Cola Cans
24x355.0 ml, $0.15/100ml

$12.99
Plus tax, eco fees apply
Coca-Cola
Cola Zero Sugar Cans
24x355.0 ml, $0.15/100ml

$12.99
Plus tax, eco fees apply
7Up
Lemon Lime Soft Drink
24x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer
sale: $7.00, formerly: $10.00
SAVE $3.00
Plus tax
Reese's
Peanut Butter Cups With Caramel Snack Size
389 g, $1.80/100g
sale: $7.00, formerly: $10.00
SAVE $3.00
Plus tax
Hershey's
Harry Potter™ Milk Chocolate Snack Size
267 g, $2.62/100g
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
PODs Laundry Detergent, 31 Count, Spring Meadow Scent
31 ea, $0.32/1ea
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
PODS Free & Gentle laundry detergent, 31 ct, Trusted, gentle laundry detergent pods, 100% free of irritating residues: no added dyes and perfumes
31 ea, $0.32/1ea
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
PODs Laundry Detergent, 31 Count, Original Scent
31 ea, $0.32/1ea
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Bounce
Dryer Sheets, 200 count
200 ea, $5.00/100ea
sale: $10.00, formerly: $13.99
SAVE $3.99
Plus tax
Bounce
Dryer Sheets, 200 count
200 ea, $0.05/1ea
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Bounce
Mega Dryer Sheets, Fresh Breeze, 120 Count
120 ea, $0.08/1ea
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Hygienic Clean Heavy 10x Duty Power Pods Laundry Detergent Pacs, Original, 18 count, For Visible and Invisible Dirt
18 ea, $0.56/1ea
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Laundry Detergent Pacs, Original, 18 Ct.
18 ea, $0.56/1ea
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Bounce
Pet Hair and Lint Guard Mega Dryer Sheets with 3X Pet Hair Fighters, Fresh Scent,
120 ea, $0.08/1ea
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Laundry Detergent Pods with Odor Eliminators, Sport, 18 Packs
18 ea, $0.56/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
CALM, Mega Dryer Sheets, Lavender and Vanilla Bean, 120 Ct
120 ea, $0.08/1ea
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 120 Loads
2.63 l, $0.38/100ml
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Soft, 2 in 1 Soft and Fresh Liquid Fabric Softener, Cool Cotton, 120 Loads
2.63 l, $0.38/100ml
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Light Mega Dryer Sheets, Ocean Mist, 120 Ct
120 ea, $0.08/1ea
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Soft, 2 in 1 Soft and Fresh Liquid Fabric Softener, April Fresh, 120 Loads
2.63 l, $0.38/100ml
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Power PODS Plus Ultra OXI White and Bright Laundry Detergent, 18 Count, Advanced Stain Removal and Whitening Power
18 ea, $0.56/1ea
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Fresh & Gentle liquid laundry detergent, 48 Loads.
1.86 l, $0.54/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Liquid Detergent, Original 48 lds
1.86 l, $0.54/100ml
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Ultra Soft Plus Fresh Fabric Softener Liquid, Calm, Lavender and Vanilla Bean, 83 Lds
1.66 l, $0.60/100ml
Low Stock























































