Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
PC Organics
Organic Plain Cultured Coconut Milk Yogurt Alternative
680 g, $0.88/100g

sale: $1.99, formerly: $2.99
SAVE $1.00
Plus tax
Midday Squares
Functional Chocolate Bar Peanut Butta
33 g, $6.03/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
PC Organics
Organic Vanilla Cultured Coconut Milk Yogurt Alternative
680 g, $0.88/100g
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Oat Beverage Unsweetened
946 ml, $0.74/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.29
SAVE $2.29
Elmhurst
Pistachio Barista Edition
946 ml, $0.74/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































