Natural and Organic
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Plus tax, eco fees apply
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Peach One
355 ml, $0.65/100ml

sale: $2.29, formerly: $2.59
SAVE $0.30
Plus tax, eco fees apply
Sap Sucker
Sparkling Water Beverage The Lime One
355 ml, $0.65/100ml

sale: $7.49, formerly: $8.49
SAVE $1.00
Yoggu
Yogurt Alternative, Vanilla
450 g, $1.66/100g

sale: $17.49, formerly: $18.99
SAVE $1.50
Kefirkult
Coconut Yogurt Kefir Original
630 ml, $27.76/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
YoFiit
Miylk10 Chickpea & Flaxseed Beverage Unsweetened Original
946 ml, $0.53/100ml
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Caramel Brûlé
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Cashew & Gluten-Free Oat Beverage Cinnamon Churro
750 ml, $1.47/100ml
Low Stock
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Nuts for Cheese
Creamy Cashew Dip French Onion
210 g, $4.04/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
YoFiit
Chickpea Beverage Vanilla
946 ml, $0.53/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































