Waffles & Pancakes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Protein Waffles Chocolate Chip Brownie
280 g, $2.50/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Protein Waffles Strawberry Blast Flavour
280 g, $2.50/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Pancakes Protein Minis Buttermilk Vanilla Flavour
5x48.0 g, $2.92/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Mini Pancakes Chocolatey Chip
240 g, $2.92/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Nature's Path
Flax Plus Organic Gluten Free Waffles, Homestyle
210 g, $2.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Nature's Path
Flax Plus Waffles, Buckwheat Wildberry
210 g, $2.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Nature's Path
Gluten Free Chocolate Chip Waffle
210 g, $2.86/100g
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Nature's Path
Waffles Chia Plus Organic
210 g, $2.86/100g

sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
ODoughs
Muffins Double Chocolate
340 g, $2.64/100g

sale: $8.99, formerly: $9.49
SAVE $0.50
Plus tax
ODoughs
Muffins Wild Blueberry
300 g, $3.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml

sale: $6.50, formerly: $7.75
SAVE $1.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Orange Juice with Pulp
2.5 l, $0.26/100ml

sale: $6.00, formerly: $13.49
SAVE $7.49
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.50/1ea
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pork & Beef Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g
sale: $4.50, formerly: $5.49
SAVE $0.99
Prepared in QuebecSt Methode
Grandfather Bread
600 g, $0.75/100g

sale: $6.00, formerly: $12.49
SAVE $6.49
Plus tax
Prepared in CanadaScotties
Supreme White Tissues 3 Ply
6 ea, $1.00/1ea
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































