Frozen Bakery & Breakfast
Filters
Frozen Bakery & Breakfast
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
9 Minute No Flip Potato Patties
600 g, $1.00/100g

sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Quick Crisp Mini Hash Brown Patties
625 g, $0.88/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Strawberry Flavour With Cream Cheese Style Filling 6 Pastries
326 g, $1.53/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Protein Waffles Chocolate Chip Brownie
280 g, $2.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Pillsbury
Toaster Strudel Apple Pastries , 6 Pastries
326 g, $1.53/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
President's Choice
All-Butter Chocolate-Filled Croissants
320 g, $1.72/100g

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
ODoughs
Multigrain Sandwich Thins
510 g, $1.47/100g
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Pancakes Protein Minis Buttermilk Vanilla Flavour
5x48.0 g, $2.92/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































