Fresh Juice & Smoothies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Plus tax, eco fees apply
Remedy
Kombucha Ginger Lemon
700 ml, $0.86/100ml
Out of Stock

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Eco fees apply
Tradition
Sweet Apple Cider, No Sugar Added
1.5 l, $0.30/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Plus tax, eco fees apply
Remedy
Organic Mango Passionfruit Kombucha
700 ml, $0.86/100ml
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Plus tax, eco fees apply
Remedy
Kombucha Wild Berry
700 ml, $0.86/100ml
Low Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
Plus tax, eco fees apply
Remedy
Kombucha Organic Black Cherry
700 ml, $0.86/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Eco fees apply
Tradition
100% Juice, The Early Riser
1.5 l, $0.30/100ml
Low Stock

sale: $4.50, formerly: $4.99
SAVE $0.49
Eco fees apply
Tradition
Sweet Apple Cider Collection Honeycrisp Variety Limited Edition
1.5 l, $0.30/100ml
Out of Stock

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Eco fees apply
Tradition
Cocktail, Apple & Peach
1.5 l, $0.30/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Eco fees apply
Tradition
Juice, Apple & Grape
1.5 l, $0.30/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Eco fees apply
Tradition
Apple Mango Juice
1.5 l, $0.30/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Eco fees apply
Tradition
Juice, Apple & Pear, No Sugar Added
1.5 l, $0.30/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaOasis
Tropical Passion Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































