Rice, Noodles & Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly: $9.50
SAVE $2.50
Samyang
Stir-Fried Noodle Hot Chicken Ramen, Carbo
650 g, $1.08/100g
sale: $5.48, formerly: $5.99
SAVE $0.51
Nong Shim
Shin Noodle Soup Ramyun Noodles With Soup Mix Gourmet Spicy
480 g, $1.14/100g
Low Stock
sale: $2.28, formerly: $2.50
SAVE $0.22
Rooster
Vermicelli Longkou Pancit Sotanghon
8x50.0 g, $0.57/100g

sale: $2.88, formerly: $3.00
SAVE $0.12
Rooster
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.96/100ml
sale: $7.00, formerly: $9.50
SAVE $2.50
Samyang
Buldak Stir-Fried Noodle Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen
650 g, $1.08/100g
Low Stock
sale: $7.00, formerly: $8.99
SAVE $1.99
Samyang
Hot Chicken Flavor Ramen Stir-Fried Noodle
5x140.0 g, $1.00/100g
sale: $7.88, formerly: $9.99
SAVE $2.11
Kikkoman
Soy Sauce All Purpose Seasoning Less Sodium
591 ml, $1.33/100ml
2,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































