Personal Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock

$15.99
Plus tax
Live Clean
Baby Serenity Bath & Wash
750 ml, $2.13/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$18.49
Plus tax
Cetaphil
Baby Wash & Shampoo with Organic Calendula Hair & Body
400 ml, $4.62/100ml
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Johnsons
Baby Wash and Shampoo for Newborns, CottonTouch
800 ml, $1.62/100ml
PC Optimum Offer

$6.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Wash and Shampoo for Newborns, CottonTouch
400 ml, $1.75/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$11.99
Plus tax
Dove
Baby Wash For Moisturized Skin Rich Moisture Hypoallergenic
591 ml, $2.03/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

$10.49
Plus tax
Penaten
Daily Protection Cream Against Diaper Rash, Non-Medicated
100 g, $10.49/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
Low Stock

$4.99
Plus tax
President's Choice
Nighttime Bath With Lavender And Chamomile
444 ml, $1.12/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$12.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Wash and Shampoo, Head-to-Toe, Tear Free
1 l, $1.30/100ml
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $14.97, formerly: $23.33
SAVE $8.36
Chicken Breast Boneless Skinless Club Pack
$12.72/1kg $5.77/1lb
sale: $1.25, formerly: $1.50
SAVE $0.25
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.13/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $6.00, formerly: $11.99
SAVE $5.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.00/1ea
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml

sale: $4.98, formerly: $8.99
SAVE $4.01
Prepared in CanadaLactantia
Semi Salted Butter
454 g, $1.10/100g














---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































