Flyer Feature
New Features Every Week
Filters
$12.00
Starbucks
K-Cup Roast Ground Coffee Holiday Blend, Carton
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
Out of Stock
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
Italian Roast ground coffee
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points
$12.00
Starbucks
Coffee, Pumpkin Spice Flavoured Ground K-Cup Pods Box
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
$12.00
Starbucks
Coffee, Signature Collection Cinnamon Dolce Flavoured Ground K-Cup Pods
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $14.00
SAVE $2.00
Starbucks
Medium Roast Premium Instant Coffee
90 g, $13.33/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
SUNSERA BLEND, Blonde Roast Ground Coffee
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
SUNSERA BLEND, Blonde Roast Coffee K-Cup Pods
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
House Blend Coffee, Keurig Coffee Pods, K-cups
115 g, $10.43/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $14.00
SAVE $2.00
Starbucks
Crema Collection Salted Caramel Premium Instant Coffee Mix
202 g, $5.94/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $14.00
SAVE $2.00
Starbucks
Crema Collection Madagascar Vanilla Premium Instant Coffee Mix
202 g, $5.94/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Fruit and Nut, 5 ct
175 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Dark Chocolate, 5 ct
175 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Mixed Berry
175 g, $2.57/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Fruit By The Foot Fruit Flavored Snacks Variety Pack, Gluten Free, 6 Ct
128 g, $3.27/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Flavoured Snacks, Gluten Free, 6 ct
128 g, $3.27/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Betty Crocker
Paw Patrol Special Edition Fruit Flavoured Snacks
226 g, $1.99/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Betty Crocker
Scooby-Doo - Fruit Flavoured Snacks
226 g, $1.99/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Fruit Flavoured Snacks, Variety Pack, Gluten Free, 6 ct
138 g, $3.25/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Gushin' Grape & Tropical Flavours
138 g, $3.25/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Mott's
Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Assorted Fruit, Gluten Free, 10 ct
226 g, $1.99/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Mott's
Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Berry, Gluten Free, 10 ct
226 g, $1.99/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Protein Granola Bars, Peanut Almond and Dark Chocolate, 4 ct
148 g, $3.03/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Protein Granola Bars, Peanut Butter Dark Chocolate, 4 ct
148 g, $3.03/100g
PC Optimum Offer

$4.49
Plus tax
Nature Valley
Lunch Box Chewy Granola Bars, Chocolate Chip
130 g, $3.45/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, Double Chocolate, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.45/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
General Mills
Lucky Charms Cereal Bar Treats
120 g, $3.74/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Snacks, Animated Edition
226 g, $1.99/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Biscuits, Peanut Butter, Breakfast Snacks, 5 ct
190 g, $2.36/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll Up Snack Berry Variety
141 g, $3.18/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.19
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups Fruit Flavoured Snacks, Tropical Tie-Dye, Gluten Free, 10 ct
141 g, $2.97/100g
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Crunchy Granola Bars, Oats 'n Dark Chocolate, 5 ct, 10 bars
210 g, $2.14/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Lunchbox Granola Bars, S'mores, Kids Snacks, 5 ct
130 g, $3.45/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Nature Valley
Chewy Trail Mix Granola Bars, Coconut Dark Chocolate, 5 ct
160 g, $2.81/100g
PC Optimum Offer























































