Flyer Feature
New Features Every Week
Filters
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra OXI MAX Laundry Detergent
1.62 l, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
Oxi Max Power PODS Laundry Detergent Pods, 18 Count, Stain Remover Plus Oxi Power
18 ea, $0.56/1ea
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra Coldwater Liquid Laundry Detergent, Original Scent, 39 Loads, Laundry Detergent Liquid Formulated for Cold Water
1620 ml, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra + Downy Laundry Detergent
1620 ml, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $16.99
SAVE $6.99
Plus tax
Tide
Ultra Odour Laundry Detergent
1.62 l, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Gentle Soft + Fresh Fabric Softener Liquid, Cherry Blossom Scent,, 83 loads, Liquid Fabric Softener Designed to be Gentle on Skin
1.66 l, $0.60/100ml
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $15.99
SAVE $5.99
Plus tax
Downy
Gentle Soft + Fresh Fabric Softener Liquid, Ocean Mist Scent, 83 loads, Liquid Fabric Softener Designed to be Gentle on Skin
1.66 l, $0.60/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Tide
Ultra Sport Liquid Laundry Detergent, 39 Loads
1.62 l, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Downy
Unstopables Unlimited Collection In-Wash Laundry Scent Booster Beads, No.
303 g, $3.30/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Downy
Unstopables Unlimited Collection In-Wash Laundry Scent Booster Beads, No.
303 g, $3.30/100g
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $16.00
SAVE $6.00
Plus tax
Ivory Snow
Liquid Laundry Detergent for Babies, 32 Loads.
1.24 l, $0.81/100ml
sale: $10.00, formerly: $14.00
SAVE $4.00
Plus tax
Downy
Unstopables Unlimited Collection In-Wash Laundry Scent Booster Beads, No.
303 g, $3.30/100g
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Tide
Ultra White Liquid Laundry Detergent, 39 Loads
1.62 l, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $11.00
SAVE $1.00
Plus tax
Tide
Ultra Hygienic Clean Liquid Laundry Detergent, Original Scent, 39 Loads
1.62 l, $0.62/100ml
sale: $10.00, formerly: $14.00
SAVE $4.00
Plus tax
Ivory Snow
Liquid Laundry Detergent for Babies, 32 Loads, tackles 100% of common baby stains, Laundry Detergent
1.24 l, $0.81/100ml
sale: $10.00, formerly: $14.99
SAVE $4.99
Plus tax
Tide
PODS Detergent with a touch of, 23 Ct
23 ea, $0.43/1ea
Low Stock
sale: $10.00, formerly: $14.00
SAVE $4.00
Plus tax
Tide
PODS Coldwater Laundry Detergent soap, Original Scent, 4-in-1 Detergent
23 ea, $0.43/1ea
Low Stock

$13.99 Member Price
, formerly: $23.99$19.99 Non-Members
SAVE $4.00
Plus tax
SpongeTowels
Towels 2 Ply
6 ea, $3.33/1ea

sale: $9.00, formerly: $12.49
SAVE $3.49
President's Choice
Feta Cheese In Brine
400 g, $2.25/100g

sale: $6.00, formerly: $7.79
SAVE $1.79
President's Choice
Garlic and Herb Soft Fresh Goat's Cheese
140 g, $4.29/100g

sale: $6.00, formerly: $7.79
SAVE $1.79
President's Choice
Original Soft Fresh Goat's Cheese
140 g, $4.29/100g

sale: $6.00, formerly: $7.79
SAVE $1.79
President's Choice
Cranberry Soft Fresh Goat's Cheese
140 g, $4.29/100g

sale: $6.00, formerly: $7.79
SAVE $1.79
PC Blue Menu
Soft Fresh Goat's Cheese
140 g, $4.29/100g

sale: $6.00, formerly: $7.79
SAVE $1.79
President's Choice
Calabrian Chili and Honey Soft Fresh Goat's Cheese
140 g, $4.29/100g

sale: $9.00, formerly: $10.99
SAVE $1.99
Dainty
Brown Format Maxi Whole Grain Rice
1.6 kg, $0.56/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
President's Choice
Vegetable Quinoa
225 g, $1.78/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
President's Choice
Roasted Garlic & Herb Quinoa
225 g, $1.78/100g
sale: $1.50, formerly: $1.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
6 Bean Medley
540 ml, $0.28/100ml
Out of Stock
sale: $1.50, formerly: $1.99
SAVE $0.49
PC Blue Menu
White Kidney Beans
540 ml, $0.28/100ml
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
True North Blend Blonde Roast Ground Coffee K-Cup Pods
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
French Roast Dark Roast Ground Coffee K-Cup Pods Box
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
Ground 100% Arabica Coffee True North Blend Blonde Roast
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
House Blend Ground Coffee
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
Ground 100% Arabica Coffee Pike Place Medium Roast
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
Caffè Verona Ground Coffee
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
French Roast Dark Roast Ground Coffee
340 g, $3.53/100g
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
K Cup Decaf House Blend Medium Roast Ground Coffee K-Cup Pods
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
K Cup Caffé Verona Dark Roast Ground Coffee K-Cup Pods Box
10 ea, $1.20/1ea
2,000 PC Optimum Points
sale: $12.00, formerly: $13.99
SAVE $1.99
Starbucks
Via Caramel Flavoured Ground Coffee Bag
311 g, $3.86/100g
2,000 PC Optimum Points























































