Flyer Feature
New Features Every Week
Filters
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Restaurant Style tortilla chips
275 g, $2.00/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Multigrain Rounds Tortilla Chips
270 g, $2.03/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Low Sodium Rounds tortilla chips 295g
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Rounds Tortilla Chips
295 g, $1.86/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Spicy Nacho flavoured tortilla chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Jalapeño & Cheddar flavoured tortilla chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Bold BBQ Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Flamin’ Hot* Nacho flavoured Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Cool Ranch flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Hint of Lime Restaurant Style Tortilla Chips
245 g, $2.24/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Hint of Zesty Cheddar Tortilla Chips
245 g, $2.24/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Spicy Garlic Flavoured Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Loaded Nachos Flavour Tortilla Chips
260 g, $2.11/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Sweet Chili Heat! flavoured tortilla chips
235 g, $2.34/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Doritos
Ultimate Garlic Parm Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Tostitos
Blue Corn Tortilla Chips
210 g, $2.61/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Cola 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Low Sodium & Caffeine-Free Diet Cola
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Spritz-Up Naturally Flavoured Calorie-Free Sugar-Free Lemon-Lime Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Spritz-Up Lemon-Lime Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Old-Fashioned Style Root Beer Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Diet Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Grape Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Low Stock

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Orange Soda 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.75
SAVE $0.26
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Low Sodium Club Soda
12x355.0 ml, $0.15/100ml























































