Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $18.69, formerly: $21.99
SAVE $3.30
Plus tax
Nature's Way
Zinc with Echinacea & Vitamin C Natural Wild Berry Flavour
120 ea, $0.16/1ea
Low Stock
sale: $24.99, formerly: $28.00
SAVE $3.01
Plus tax
Genuine Health
Clean Collagen, Unflavored Hydrolyzed Bovine Collagen Powder
160 g, $15.62/100g
Low Stock

$3.99
Plus tax, eco fees apply
Miller
Miller Lite (ID required at pick-up)
473 ml, $0.84/100ml
Low Stock

$15.49
Plus tax, eco fees apply
Light Beer Lager Bon Secours (ID required at pick-up)
4x473.0 ml, $0.82/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $5.25, formerly: $5.49
SAVE $0.24
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































