Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$26.49
Plus tax, eco fees apply
Kronenbourg
Wheat Beer Blanc (ID required at pick-up)
12x330.0 ml, $0.67/100ml
Low Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Rockstar
Black Cherry Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml

$19.99
Plus tax, eco fees apply
Belle Gueule
Beer (ID required at pick-up)
12x355.0 ml, $0.47/100ml
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Wilton
6-Cell Rainbow Sprinkles Mix with Turning Lid, 167 g
168 g, $4.76/100g
PC Optimum Offer
$20.99
Plus tax, eco fees apply
Boreale
Boréale Expedition Pack (ID required at pick-up)
12x355.0 ml, $0.49/100ml

sale: $7.69, formerly: $9.99
SAVE $2.30
Fatso
Peanut Butter Classic
500 g, $1.54/100g
Low Stock

sale: about $19.20, formerly: $23.52
SAVE $4.32
Brome Lake
Frozen Utility Duck
$8.80/1kg $3.99/1lb

sale: $5.00, formerly: $8.29
SAVE $3.29
Boursin
Cuisine Shallot & Chive Cream Sauce
220 g, $2.27/100g

$13.99
Plus tax, eco fees apply
Boreale
Hors Sentiers Beer Non-Alcoholic Pale Ale
6x355.0 ml, $0.66/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.75/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































