Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$9.99
Plus tax, eco fees apply
Maison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Passion Fruit
8x330.0 ml, $0.38/100ml
Low Stock

sale: $8.50, formerly: $9.99
SAVE $1.49
Tre Stelle
Pizza Mozzarella Cheese Deluxe Mozzarella 25 % M.F., Lactose Free
340 g, $2.50/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Brookside
Super Fruits Blood Orange & Peach Pouch
235 g, $2.97/100g

sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
St Hubert
Soup Carrot & Parsnip
540 ml, $0.56/100ml
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Wild Blueberry-Topped New York-Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g
sale: $12.00, formerly: $12.50
SAVE $0.50
President's Choice
Original New York- Style Cheesecake
600 g, $2.00/100g
sale: $9.98, formerly: $20.00
SAVE $10.02
Filippoberio
Oils, Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil
750 ml, $1.33/100ml

sale: $23.00, formerly: $32.99
SAVE $9.99
Cafe William Spartivento
Café Beans Espresso Casa
800 g, $2.88/100g
$11.99
Plus tax, eco fees apply
Red Bull
Energy Drink, Iced Vanilla Berry, (4 pack)
4x250.0 ml, $1.20/100ml
Out of Stock
sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Kinder
SURPRISE Milk Chocolate Eggs with Toys, Pink Edition, 3 Pack
60 g, $9.15/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Blueberry Lemonade Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.98/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $6.00
President's Choice
Pad Thai Cooking Sauce
400 ml, $1.50/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
100% Orange Juice with Pulp
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































