Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.33 MIN 3
, formerly: $4.49
Plus tax
Chex
Mix Bars, Chocolatey Peanut Butter, 5 bars
160 g, $2.81/100g

sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
PC Blue Menu
Vegetable Lasagna
1.13 kg, $0.88/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.79
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Roasted Garlic
250 g, $1.52/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $7.49
Kelloggs
Mini Wheats Cereal Low Sugar Lightly Frosted Original
450 g, $1.66/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Crave
Turkey and Italian Sausage Bake Frozen Meal
283 g, $1.41/100g
1,500 PC Optimum Points
sale: $7.00, formerly: $7.49
SAVE $0.49
Kelloggs
Eggo Protein Waffles Strawberry Blast Flavour
280 g, $2.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.50
PC Blue Menu
Chicken Tikka Masala
350 g, $1.57/100g

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Plus tax
Cherry Turnover 4-Pack
238 g, $2.31/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.79
Plus tax, eco fees apply
Gatorade
Cherry Lime Electorlyte Beverage
591 ml, $0.64/100ml
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Hydrate Arctic Grape Electrolyte Drink Mix
45 g, $10.64/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































