Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.00, formerly: $8.79
SAVE $0.79
Fantino & Mondello
Spicy Calabrese Thin-Sliced Salametti
175 g, $4.57/100g
PC Optimum Offer
$4.29
Plus tax, eco fees apply
Gusty Kombucha
Kombucha Pick-Me-Up, Ginger & Raspberry Bush
355 ml, $1.21/100ml
Low Stock
sale: $69.25, formerly: $73.99
SAVE $4.74
Plus tax
Iron Vegan
Athlete's Blend Protein Powder
1 kg, $6.93/100g
Low Stock
$11.99
Plus tax, eco fees apply
Barrfly
Sparkling Flavoured Margarita Style Beverage Sunny Margarita Non Alcoholic
4x355.0 ml, $0.84/100ml
$11.99
Plus tax, eco fees apply
Barrfly
Sparkling Flavoured Mojito Style Beverage Passion Fruit
4x355.0 ml, $0.84/100ml

$14.99
Plus tax, eco fees apply
Kronenbourg
Celebration Pack (ID required at pick-up)
6x355.0 ml, $0.70/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Prepared in QuebecPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $1.87/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































