Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $7.99
SAVE $1.99
Saputo
Feta Cheese with Sundried Tomatoes
170 g, $3.53/100g
$8.49
Plus tax, eco fees apply
Unibroue
Beer Fin Du Monde (ID required at pick-up)
750 ml, $1.13/100ml

$25.69
Plus tax, eco fees apply
Spiked Iced Tea Original (ID required at pick-up)
12x355.0 ml, $0.60/100ml
Low Stock
sale: $37.49, formerly: $41.99
SAVE $4.50
Plus tax
Renew Life
Ultimate Flora Extra Care Probiotic, 50 Billion Active Cultures, 30 Vegetarian capsules
30 ea, $1.25/1ea
Low Stock

$19.99
Plus tax, eco fees apply
Belle Gueule
Strong Beer Houblon Ipl (ID required at pick-up)
12x355.0 ml, $0.47/100ml
$21.99
Plus tax, eco fees apply
Boreale
Artisan Pack (ID required at pick-up)
12x355.0 ml, $0.52/100ml
Out of Stock

sale: $47.75, formerly: $49.99
SAVE $2.24
Plus tax
Genuine Health
Fermented Bcaa + Creatine Powder Lemon - Lime
440 g, $10.85/100g
Low Stock
$25.99
Plus tax, eco fees apply
Smirnoff
Premium Malt Alcoholic Beverage Flavoured Cocktail Variety Pack (ID required at pick-up)
12x355.0 ml, $0.61/100ml
$12.99
Plus tax, eco fees apply
Boreale
Nano Ipa Des Vallées Extra Light Beer (ID required at pick-up)
6x355.0 ml, $0.61/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































