Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Wrigley's
Bubblemint Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 60 Pieces, 1 Bottle
1 ea
sale: 2 FOR $7.50
, formerly: $4.00
Plus tax
Takis
Buckin' Ranch, Ranch Flavoured Rolled Tortilla Chips
260 g, $1.54/100g
Low Stock
sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Kinder
BUENO Milk Chocolate Covered Crispy Wafer Bars With Hazelnut Cream, 3 Packs Of 2 Individually Wrapped Wafer Bars Per Pack
129 g, $4.26/100g
sale: $11.00, formerly: $14.00
SAVE $3.00
Plus tax
Kinder
BUENO Mini Chocolate And Hazelnut Cream Candy Bars, Halloween Chocolates, 55 Individually Wrapped Chocolates Per Bag
297 g, $3.70/100g
Low Stock
sale: $4.75 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Kinder
BUENO Mini Milk Chocolate Covered Crispy Wafers With Hazelnut Cream, 27 Individually Wrapped Mini Wafer Bars Per Pack
145 g, $3.79/100g
sale: $4.00, formerly: $6.00
SAVE $2.00
Crave
Buffalo Chicken Mac & Cheese Frozen Meal
300 g, $1.33/100g
1,500 PC Optimum Points
$33.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Low Sugar Protein Bars, Almond Salted Caramel Flavour
12x56.0 g, $5.06/100g
Low Stock

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Chip Cookie Dough Flavour, 20g of protein
68 g, $3.68/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Chocolate Mint Flavour, 20g of Protein
68 g, $3.68/100g

sale: $2.50, formerly: $3.49
SAVE $0.99
Plus tax
CLIF
BUILDERS Protein Bars, Vanilla Almond Flavour, 20 g of Protein
68 g, $3.68/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $1.50, formerly: $1.75
SAVE $0.25
Prepared in CanadaHarvest 60% Whole Wheat Baguette
255 g, $0.59/100g

sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in CanadaArizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.25 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
2 l, $0.20/100ml
PC Optimum Offer

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































