Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Bistro Selects™ Savoury Wedges
650 g, $0.92/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.99
McCain
Bistro Selects™ Super Crisps Straight Cut French Fries
650 g, $0.92/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
President's Choice
Bite Size Round Tortilla Chips
350 g, $1.14/100g
sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Oh Henry!
Bite Sized Pieces With Reese Peanut Butter
180 g, $3.88/100g

$9.99
Plus tax, eco fees apply
Canada Dry
Black Cherry Ginger Ale
4x355.0 ml, $0.70/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.71
Plus tax, eco fees apply
Sparkling Ice
Black Cherry Sparkling Water
503 ml, $0.54/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.50
Royal
Black Forest Smoked Ham Slices
175 g, $2.57/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.71
Plus tax, eco fees apply
Sparkling Ice
Black Raspberry Sparkling Water
503 ml, $0.54/100ml
sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Tazo
Black Tea Concentrate Chocolate Chai Latte
946 ml, $0.79/100ml
sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Tazo
Black Tea Concentrate Espresso Chai Latte
946 ml, $0.79/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Ruby Red Grapefruit Juice
960 ml, $0.34/100ml
sale: $3.50, formerly: $4.69
SAVE $1.19
Prepared in QuebecPOM
Ultra Soft Superclub Sandwich White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.25, formerly: $5.00
SAVE $0.75
Eco fees apply
President's Choice
Pulp-Free 100% Orange Juice
1.36 l, $0.31/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Prepared in QuebecBernard
Maple Syrup, Light
540 ml, $1.11/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































