Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$5.99
Plus tax, eco fees apply
Ocean Spray
Cranberry Mango Cocktail
1.89 l, $0.32/100ml
Out of Stock

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax, eco fees apply
Rockstar
Original Energy Drink
473 ml, $0.84/100ml
sale: $10.00, formerly: $12.00
SAVE $2.00
President's Choice
Garlic and Herb Grilling Raw Butterflied Shrimp
340 g, $2.94/100g

sale: $23.00, formerly: $32.99
SAVE $9.99
Cafe William Spartivento
Café Beans Espresso Casa
800 g, $2.88/100g
sale: $2.28, formerly: $2.50
SAVE $0.22
Plus tax, eco fees apply
Marble Pop
Strawberry
200 ml, $1.14/100ml
sale: $6.88, formerly: $7.79
SAVE $0.91
S&B
Umami Topping Crunchy Garlic With Chili Oil Mild
110 g, $6.25/100g

sale: $4.25 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Feeling Soothed Peppermint, Ginger & Fennel Herbal Tea
20 ea, $0.25/1ea

sale: $10.00, formerly: $11.99
SAVE $1.99
Peace River Honey
Creamed Honey
500 g, $2.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.29
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Bottle
2 l, $0.21/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $5.29
Subscribe & EarnSilk
Soy Milk Alternative, Unsweetened, Dairy Free
1.89 l, $0.28/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.34/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































