Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.79
Plus tax
MiO
Blueberry Lemonade Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.98/100ml

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Plus tax
Lemon Strudel, 4 Pack
292 g, $1.88/100g

$5.44
Plus tax
Magnum
Cookie Duet Ice Cream Bar
3x85.0 ml, $2.13/100ml
1,000 PC Optimum Points

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $7.49
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Original Milk Chocolate Bars, Pack of 4
152 g, $4.93/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.49
Plus tax
Larabar
Fruit & Nut Energy Bar, Double Chocolate Truffle
45 g, $5.53/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Plus tax
Haagen Dazs
Salted Caramel Ice Cream
450 ml, $1.55/100ml
sale: $1.67 MIN 3
, formerly: $1.99
Plus tax, eco fees apply
Eska
Carbonated Water
1 l, $0.20/100ml
Out of Stock
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Hershey's
Creamy Milk Chocolate Waffle Cone
90 g, $4.43/100g

sale: $6.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Plus tax
Cadbury
DAIRY MILK Hazelnut Milk Chocolate Bar
180 g, $3.61/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.49
Old El Paso
Extra Mild, Super Tasty Hard Taco Dinner Kit
330 g, $1.97/100g

sale: $1.99, formerly: $2.99
SAVE $1.00
Plus tax
Midday Squares
Functional Chocolate Bar Peanut Butta
33 g, $6.03/100g

sale: $7.00 MIN 2
, formerly: $7.50
President's Choice
Smoky Bonfire Double-Smoked Bacon
375 g, $2.00/100g
sale: $29.00, formerly: $31.99
SAVE $2.99
Plus tax
RXBar
Protein Bar, Peanut Butter Chocolate
12x52.0 g, $4.65/100g
Low Stock
$2.79
Plus tax, eco fees apply
Milk 2 Go
1% Chocolate Partly Skimmed Milk
310 ml, $0.90/100ml
$4.99
Plus tax, eco fees apply
Bubly Sparkling Water
Blueberry Pomegranate Sparkling Water
6x222.0 ml, $0.37/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $3.29
Prepared in QuebecOasis
Exotic Mango Fruit Juice
960 ml, $0.34/100ml

















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































