Greek Yogurt
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Cappuccino, On the Bottom, 9% M.F.
4x95.0 g, $1.26/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.29
Liberte
Méditerranée Yogourt Key Lime Pie 9 % M.F.
500 g, $1.26/100g

sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 0% M.F.
750 g, $0.87/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Black Cherry, Fruit on the Bottom, 9% M.F.
4x95.0 g, $1.26/100g
sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Plain, 11% M.F.
750 g, $0.87/100g
sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Liberte
Méditerranée 10% Yogurt, Plain
900 g, $0.94/100g

sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Greek Yogurt, Strawberry-Raspberry, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $6.50, formerly: $8.79
SAVE $2.29
Oikos
Greek Yogurt, Zesty Lemon & Lime, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.29
Liberte
Méditerranée 9% Yogurt Seasonal Edition Raspberry Mojito
500 g, $1.26/100g

sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.79
Plus tax
Oikos
Greek Yogurt Drink, Strawberry, High Protein
190 ml, $1.47/100ml

sale: $8.50, formerly: $8.99
SAVE $0.49
Liberte
Méditerranée 9% Yogurt, Vanilla
900 g, $0.94/100g
sale: $4.00 MIN 3
, formerly: $4.79
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Banana Chocolate, Blended, 4% MF
4x95.0 g, $1.26/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
Oikos
Drinkable Greek Yogurt Caramel Macchiato 0.5% M.F.
300 ml, $1.33/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $0.99, formerly: $1.49
SAVE $0.50
Prepared in CanadaAylmer
Condensed Soup Tomato
284 ml, $0.35/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Eco fees apply
Prepared in QuebecEska
Natural Spring Water
24x500.0 ml, $0.04/100ml

sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $5.49
Plus tax
Prepared in CanadaMiss Vickies
Original Recipe Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $2.75/100g
PC Optimum Offer



















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)


























































